Overzicht Ateliers dinsdag Groep 6/7/8 Theater In deze lessen wordt gewerkt aan de kwaliteit van toneelspelen en er zal toegewerkt worden naar een grote presentatie die Lees meer » Racketspelen Heb je zin om te leren tafeltennissen, badmintonnen en of tennissen? Tijdens de TSA worden deze 3 wereldse sporten aangeboden. Conditie, techniek, Lees meer » Dance dance dance Mariska laat de kinderen swingen! Bij mooi weer wordt er buiten gedanst en er komen veel verschillende dansstijlen aan de Lees meer » Koken De kinderen koken samen met Khadija. Ze maken verschillende gerechten en eten deze tijdens de activiteit ook op! Er wordt Lees meer »
Theater In deze lessen wordt gewerkt aan de kwaliteit van toneelspelen en er zal toegewerkt worden naar een grote presentatie die Lees meer »
Racketspelen Heb je zin om te leren tafeltennissen, badmintonnen en of tennissen? Tijdens de TSA worden deze 3 wereldse sporten aangeboden. Conditie, techniek, Lees meer »
Dance dance dance Mariska laat de kinderen swingen! Bij mooi weer wordt er buiten gedanst en er komen veel verschillende dansstijlen aan de Lees meer »
Koken De kinderen koken samen met Khadija. Ze maken verschillende gerechten en eten deze tijdens de activiteit ook op! Er wordt Lees meer »